Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 801 733 km-t sportoltatok

Üzenőfal

12341-50 / 16612
tomcsi 29 napja
tomcsi képe

Ja akkor megszűnik az oldal stb...hála Sepinek nem...

monique 40 napja
monique képe

tomcsi, most nem ir ki hulyesegeket :))

tomcsi 114 napja
tomcsi képe

Sepi vki meghekkelte az oldalt, mert hülyeségeket írt ki :-)

tomcsi 280 napja
tomcsi képe

Árpi eltűnt az élről :-)

bushman 413 napja
bushman képe

időutazni csak Marti McFlyal...

tomcsi 419 napja
tomcsi képe

Oks próbáltam de nem engedi :-)

mjoci 419 napja
mjoci képe

Tomcsi, egyszerüen, idöutazó.  :)

tomcsi 420 napja
tomcsi képe

Az is érdekelne Árpi hogy tudott edzést berakni 2025.09.21.-re...

monique 421 napja
monique képe

Továbbra is: Bárki aki komolyan gondolja, hogy beszállna az oldal fenntartásába bármilyen módon, dobjon nekem egy privát üzit! Vagy a ctrli82 (kukac) gmailre írhat egy emailt! Köszönöm!

tomcsi 423 napja
tomcsi képe

Legyen Mennyország....

tomcsi 423 napja
tomcsi képe

Hogy jön el a Menyország :-)

tomcsi 423 napja
tomcsi képe

Egyszer csak nem lesz elérhető az oldal?

tomcsi 423 napja
tomcsi képe

Monique: nem a pénzért csinálja :-)

don amigo 423 napja
don amigo képe

Köke mindent !

bcsaba1987 423 napja
bcsaba1987 képe

:( 

aviczian 423 napja
aviczian képe

Hamarosan a kapcsolatok is elvesznek. Búcsúzok mindenkitől, akit nem ismertem személyesen. Köszönet az Edzésonline-ért!

faxau 423 napja
faxau képe

Köszönök mindent! 

 

mjoci 423 napja
mjoci képe

Közel 20 év után, szomorúan búcsüzom........

fenris 423 napja
fenris képe

Fájó szívvel búcsúzom. Ég veled edzésonline!

monique 424 napja
monique képe

Beszéltem pár emberrel akik beszállnának az oldal fenntartásába. Bárki aki komolyan gondolja, hogy beszállna az oldal fenntartásába, dobjon nekem egy privát üzit! Köszönöm!

monique 424 napja
monique képe

A program itt található meg: https://edzesonline.hu/statisztikak/&stat=8

monique 424 napja
monique képe

Az edzéseket exportáló program amit sepiék biztosítottak az nálatok se exportálta ki az edzésszakaszokat ha az adott edzésben voltak edzésszakaszok is?

monique 424 napja
monique képe

Köszi! közben már beszéltem vele

tomcsi 425 napja
tomcsi képe

Bp-en lakik valszeg

monique 426 napja
monique képe

Sürgős: Tud valaki segíteni sepivel felvenni a kapcsolatot? Eddig nem sikerült beszélnem vele. Itt privát üziben ha tudna valaki válaszolni, nagyon megköszönném!!

napsugárraforgó 427 napja
napsugárraforgó képe

Ma beírtam az utolsó bejegyzésemet...szülinapi 53 perc...

Drága Pen és Sepi!

Nagyon köszönöm nektek ezt az oldalt, a munkátokat...szerettem itt lenni...hiányozni fog...

 

További jó sportolást mindenkinek! Találkozunk itt-ott! Ölelés!

temkat 452 napja
temkat képe

Sziasztok, én is kézzel töltöttem eddig is, több mint 10 éve... Támogatnám, hogy maradjon meg az oldal!! Nagyon hiányozna, ha tényleg megszűnik... :( Nagyon szeretem az itt kapott statisztikákat.

tomcsi 474 napja
tomcsi képe

A gondolat még szabad...és adómentes :-)

bushman 475 napja
bushman képe

Bocs, de én a sajátomra gondoltam.

tomcsi 476 napja
tomcsi képe

Monnyuk az enyémet...

bushman 477 napja
bushman képe

Ha Sepi helyében lennék, kiírnék a főoldalra egy bankszámla-számot, aki akar arra utalna Neki (éni is természetesen), ide meg betennék egy 2025 évhez tartozó edzésrublikát, azt megszűnne ez a bizonytalanság, amit ki tudja ki kezdett itt lejjebb lebegtetni. Kösz,  Uff!

don amigo 478 napja
don amigo képe

Gratulálok fenris !!! 34 év edzés az nem semmi ! Respect !!!

fenris 480 napja
fenris képe

Lentebb olvastam, hogy legyen fizetős.

Ez nekem is eszembe jutott, csak nem írtam le.

DE támogatom. Fizetnék én is ha így döntenétek.

fenris 480 napja
fenris képe

Köszönjük az eddigi áldozatos munkátokat!

1991 november 10-e az első rögzített edzésem. Visszamenőleg is ide raktam fel az összeset. 

Mindet kézzel, és nem volt megterhelő. 

34 év edzését kell kimentenem.

Tudom, hogy majd ha meghalok senkit nem fog érdekelni, mikor, mennyit futottam.Senkit nem fog érdekelni, milyen érzések kísértek. Mit írtam le, ami csak nekem emlék.

De mostanában egyre többször szemezgettem az edzések, versenyek közt.

Nagyon sajnálom a döntéseteket :(

 

bushman 483 napja
bushman képe

mert nincs is annak értelme, azért nem tudtad

Czeglédi Ferenc 484 napja
Czeglédi Ferenc képe

Olvasva a véleményeket én javaslom, hogy maradjon meg az edzésonline, csak manuálisan lehessen feltölteni az eredményeket-különben nem is tudtam, hogy létezik olyan, hogy mindenfajta okos eszközről fel lehet tölteni....

 

csilla.g 484 napja
csilla.g képe

Sziasztok, nagyon szomorú vagyok. Én eddig is manuálisan írtam be az edzéseket. Ha nincs visszaút, van-e lehetőségem letölteni valahogy az elmúlt tíz év edzéseit, hogy ne menjen kukába, mert máshol nekem nincsenek meg. Köszi!

don amigo 484 napja
don amigo képe

Ne már ! :(  Egyébként egyszerű a megoldás. Akkor újra manuálisan töltjük fel az edzéseket. Így a Stravának fakk jú. Nekünk meg megmarad ez a fajintos oldal ! Probléma megoldva !

 

Pepe88 489 napja
Pepe88 képe

+1: jó lenne ha lenne valami módja hogy továbbmenjen az oldal. Akár úgy is, hogy fizetős verzióként működjön a későbbiekben.

jocccc 496 napja
jocccc képe

írhat bármit a polar-garmin-suunto-strava-stb., nekem az edzésonline AZ edzésnapló. lassan 17 éve. ha van bármi mód a megtartására, nagyon örülnék. ha anyagi okai (is) vannak a leállásnak, én szívesen támogatom az oldalt havi 1-2 ezer, vagy éves 10-20 ezer Ft-tal.

tomcsi 496 napja
tomcsi képe

Le, már meg is szünt :-)

Czeglédi Ferenc 498 napja
Czeglédi Ferenc képe

Elnézést kérek, de úgy tűnik, hogy valamiről lemaradtam. Mi történt? Jól értem, hogy meg fog szünni az oldal? Nagyon-nagyon rossz lenne, de nagyon-nagyon rossz!!!!

tomcsi 499 napja
tomcsi képe

Azért még beírjam vagy felesleges :-)

tomcsi 500 napja
tomcsi képe

Nem akartunk megújulni ezt érdemeljük...biztos lölö megveszi...

Attila1971 502 napja
Attila1971 képe

2016-óta vezetem itt a futásaimat !Valamit találjátok ki ,hogy maradhasson! 

Amatőr 504 napja
Amatőr képe

Uhh, Pen és Sepi, nagyon sajnálom a helyzetet! Az első napoktól edzesonline-tagként ez a hír nagyon szomorúvá tett.. :( :( 
Malacka a váltóboton utazva: ez az emlék vigassztal, amennyire lehet. 

Pepe88 506 napja
Pepe88 képe

2011 óta itt vezetem kizárólag az edzéseimet. Nincs rá valamilyen megoldás, hogy mégis működjön az oldal? Amúgy is mindig saját magamnak szoktam felvinni az edzéseket...De ennél jobb/átláthatóbb edzésnaplót nem találtam sehol :(

mjoci 508 napja
mjoci képe

2007 óta itt vezettem az edzéseimet, nagyon fog hiányozni az oldal....

steve71 509 napja
steve71 képe

2006 óta Veletek, szinte minden nap...köszönöm az elmúlt 20 évet! 

aviczian 509 napja
aviczian képe

Én 2009 augusztusa óta minden nap naplózok itt. Az életem egy kis része veszik el azzal, hogy bezár. Nagyon köszönöm, hogy megcsináltátok és eddig működtettétek!

12341-50 / 16612