00:20:12

5 km

04:02 p/km (14.85 km/h)

Baja, sprint táv.

a hidegben lemerevedett lábaimmal nem igazán esett jól. a depóból azért még egész lendületesen robogtam ki, de elég hamar megálljt parancsoltak a lábaim. a 2. kör vége már egész tűrhetően ment, de ez kevés volt bármire is. a futóidő mondjuk nem lett annyira szar, mint ahogyan éreztem, de túlzás lenne azt állítani, hogy elégedett vagyok vele. az összidőm 1:13:09 lett, abszolútban 56. hely, az amatőrt nem tudom, mert ilyen lista nincs. kategóriában pedig 13. lettem, itt ha jól számoltam 5 elit van, tehát 8. lettem, ami a ranglistát illeti.

00:19:30 5 03:54 15.38 0 0 0 0

11 hozzászólás

pmate képe

pmate 4763 napja

Én is gratulálok. Nekem 2 éve egyébként tetszett a pálya (akkor is szakadt az eső), legalább nem ingerszegény:-)

Mira képe

Mira 4763 napja

Gratulálok én is neked!

A pályával kapcsolatban. Így a legnagyobb a kihívás, nemcsak teljesíteni kell a távot, hanem különböző nehézségekkel kell megküzdeni. Én legfőképp a felfázástól félek. Egyébként a biciklispályán hozzávetőlegesen 5-10 lány állt ki a versenyből az esések miatt. A bazaltköves rész: ingyen masszázs, bár nem versenyzés közben kellene ezt biztosítaniuk, inkább utána... :-))

sogyu képe

sogyu 4764 napja

Koszos a viz, macskako van a palyan, tokeletesen alkalmatlan lehet ez a palya.

Azert jo volt ez igy!

Vegre jovo heten verseny is lesz:)

jocccc képe

jocccc 4764 napja

részemről nincs szerencsére... de azért ez elég gáz, hogy engednek ilyen helyen versenyt, ha ennyire mocskos a víz.

tormanoja képe

tormanoja 4764 napja

Amúgy nekem több piros viszkető kiütés is lett a hasamon a tegnapi után. Van ezzel így más is? Továbbra sem rajongok a természetes vizekért!!!!

Szép volt! És az úszás miatt se keseregj, majd még gyakoroljuk a nyíltvízi úszást!! Lényeg, hogy nem lett nagy bajod! Gratula!

sgerry képe

sgerry 4764 napja

Csak óvatosan Józsi. De a lényeg, hogy bringának nem lett baja Baján:)). Gratula!

FutoDetto képe

FutoDetto 4764 napja

gratulálok!!! remélem nem vészesek a sebek...

Sutak képe

Sutak 4764 napja

gratula itt is! kemény vagy hogy folytattad:))

kipage képe

kipage 4764 napja

Gratulálok, eseménydús volt a hétvége. Még jó, hogy nem mentünk, reggel kinéztem az ablakon és már láttam hogy itt ma nem lesz verseny nekünk, nagyon nem bírom az esőt versenyen. Illetve nem is a verseny közben van a gond hanem utána, amikor nem tud az ember "száraz lenni" :)  Az időjós szerint Kisköre is esős verseny lesz, ott viszont muszály indulnom.